ONS TEAM

 

Verkoop

 

Naam Functie Telefoon
Henri Wenting verkoop landbouwmachines nieuw en gebruikt
oa. trekkers en werktuigen.
henri@wolterinkbeltrum.nl 06 – 22 66 26 82
Rob Domhof verkoop landbouwmachines nieuw en gebruikt
oa. trekkers en werktuigen.
rob@wolterinkbeltrum.nl 06 – 20 03 42 30
Jeroen Geessink verkoop reinigingsmachines, tuin & park machines jeroen@wolterinkbeltrum.nl 0544 – 48 17 37

Service


Email Telefoon
werkplaats@wolterinkbeltrum.nl 0544 – 48 17 37
Ronny Ottink Tractoren, werktuigen, tuin & park machines, reinigingsmachines
1e monteur
Roy Wolters John Deere machines
1e monteur
David kl. Gebbink John Deere machines
1e monteur
Jeroen Geessink Reinigingsmachines, tuin & park, werktuigen
1e monteur
Tjerk klein Gunnewiek Tractoren, werktuigen,
1e monteur
Dennis Kok Tractoren, werktuigen,
1e monteur
Kevin klein Gunnewiek Tractoren, werktuigen,
1e monteur

 

  Email  Telefoon
Onderdelen
Martie Hofstede magazijn@wolterinkbeltrum.nl 0544 – 48 17 37
marcel scharenborg Marcel Scharenborg marcel@wolterinkbeltrum.nl 0544 – 48 17 37
Administratie
Chris ten Have chris@wolterinkbeltrum.nl 0544 – 48 17 37
Directie
Leo Wolterink info@wolterinkbeltrum.n 0544 – 48 17 37
Leontina Wolterink leontina@wolterinkbeltrum.nl 06- 274 722 40